پیام نوروزی کارلوس کی‌روش به مردم ایران

۹۶/۱۲/۲۲
پیام نوروزی کارلوس کی‌روش به مردم ایران و هواداران فوتبال

پیام نوروزی کارلوس کی‌روش به مردم ایران و هواداران فوتبال

هفت‌سال حضور در ایران، فرصت بزرگی برای من بود تا با فرهنگی بزرگ آشنا شوم؛ فرهنگی محترم که به خوبی نمایانگر تاریخی قابل ستایش از ایران  است. فرهنگی که خانواده‌ها را در شب عید بزرگ نوروز کنار هم جمع می‌کند تا در کنار یکدیگر یک‌باردیگر "احترام گذاشتن" و "قدرشناس بودن" را تمرین کنند. هرچند امسال هم به‌مانند اکثر سال‌های حضورم در ایران فرصت حضور در تهران هم‌زمان با نوروز  را نخواهم داشت اما از راه دور و در کنار مردان تیم ملی برای موفقیت پرچم ایران تلاش خواهیم کرد و از پنج‌هزار کیلومتر دورتر از ایران برای ایرانیان عزیز در هر کجای جهان در سال جدید بهترین‌ها را از پروردگار بزرگ طلب می‌کنم.

ایرانیان عزیز!

تیم ملی در سال جدید مهم‌ترین چالش تاریخ خود را پیش‌رو خواهد داشت. مصاف با تیم‌های بزرگ و قدرتمندی همچون مراکش، اسپانیا و پرتغال به‌معنای واقعی کلمه "جدالی ورزشی" است که این چالش برای ما به‌منظور حفظ اعتبار و پرستیژ فوتبال ایران در سطح فوتبال دنیا راهی جز تلاش باقی نخواهد گذاشت.

در شبِ عید بزرگ ایران، با شما عهد می‌بندیم که در روسیه تا بالاترین حدِ توان برای موفقیت فوتبال ایران در بزرگ‌ترین مسابقات ورزشی دنیا تلاش کنیم و شما هم برای موفقیت تیم ملی دست‌های خود را به‌سمت آسمان بلند کنید و تا آخرین لحظه در کنار ما بمانید.

در پايان در آستانه سال نو، در بهارِ پیش‌رو برای ایرانیان عزیز و همه مردم جهان سالی پُر از تندرستی، صلح و عشق را آرزومندم.

کارلوس کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران

نظرات

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.