سامانه ۹۰۹۰؛ پُلی به‌سوی افتخار

۹۶/۰۲/۲۶
۹۰۹۰؛ پُلی به‌سوی افتخار

ملی‌پوشان فوتبال ایران به‌عنوان قهرمانان ملی، خاطره‌های به‌‌یادماندنی بسیاری در اذهان هم‌وطنانمان برجای گذاشته‌اند. همواره پربیننده‌ترینِ رویدادها، بازی‌های‌ تیم ملی است که طی آن، مرد و زن و پیر و جوان و فقیر و غنی، برای موفقیت ملی‌پوشان دست به دعا برمی‌دارند و قلبشان برای این تیم می‌تپد. 
هواداران، مهم‌ترین و ماندگارترین سرمایۀ تیم ملی محسوب می‌شوند. درحدود چهار سال پیش، فدراسیون فوتبال با همراهی شرکت‌های فناپ و همراه اول، سامانۀ ۹۰۹۰ را به‌منظور استفادۀ بهینه از تأثیر مثبت حاصل از تعامل دوسویۀ هواداران و قهرمانان تیم‌های ملی و با هدف اعتلای فوتبال این مرزوبوم راه‌اندازی کرد. در این مدت با حمایت‌های مستقیم هواداران ازطریق سامانۀ ۹۰۹۰، بخش درخورتوجهی از نیازهای مادی و معنوی تیم‌های ملی برآورده شده و درپی آن، با تلاش و همت مسئولان و غیرت ورزشکاران قهرمان ایران‌زمین، موفقیت‌های متعددی در تمامی رده‌های فوتبال ملی به‌دست آمده است.
به‌دنبال حمایت‌های مردمی، خدمات متنوعی به تیم‌های ملی فوتبال و نیز هوادارانِ همواره همراه، در قالب «باشگاه هواداران فوتبال ملی» ارائه شده است. مهم‌ترینِ این خدمات، عبارت است از:
- انتشار اخبار اختصاصی مرتبط‌با تیم‌های ملی برای هواداران؛
- ساخت و انتشار مستندهای تلویزیونی؛
- ارائۀ بلیت بازی‌های دوستانه و رسمی به هواداران وفادار؛
- اعزام هواداران برگزیده همراه تیم‌های ملی به رقابت‌های برون‌مرزی؛
- تجهیز هواداران در ورزشگاه‌های داخلی و خارجی در روزهای برگزاری دیدارها؛
- تأمین اتوبوس اختصاصی تیم ملی با بهترین استانداردهای روز دنیا؛
- حمایت از برگزاری رویدادهای جامعۀ فوتبال؛
- برگزاری همایش‌های هواداری در استان‌های مختلف کشور با حضور قهرمانان پیشین و کنونی تیم‌های ملی؛
- حمایت از برگزاری رقابت‌های دوستانۀ بین‌المللی و پشتیبانی از تیم‌های ملی فوتسال، فوتبال ساحلی، فوتبال بانوان و... .
از دیگر خدمات سامانۀ ۹۰۹۰ برای قدردانی شایسته از هواداران پرشور تیم ملی، اهدای جوایز نفیس به این همراهان همیشگی است تا ازاین‌طریق و به یاری پروردگار، پل ارتباطی مستقیم بین هواداران و ملی‌پوشان مستحکم‌تر از گذشته شود و تیم‌های ملی فوتبال همچنان غرورآفرین باشند و پرافتخار.

نظرات

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.