اعزام تیم ملی فوتبال ساحلی جهت حضور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۷

۱۳۹۶/۰۱/۲۹
اعزام تیم ملی فوتبال ساحلی جهت حضور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۷

به گزارش وبسایت رسمی تیم ملی، تیم  ملی فوتبال ساحلی کشورمان جهت حضور در رقابت جام جهانی ۲۰۱۷ باهاما بعدازظهر امروز به محل برگزاری مسابقات اعزام می شود.

 محمدرضا ساکت، رئیس سازمان تیم های ملی صبح امروز در اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی حضور یافت و دقایقی را با آنها صحبت کرد.
ساکت ضمن تقدیر و تشکر از کادر فنی و بازیکنان یادآور شد: نسل قبل از شما هویت فوتبال ساحلی را پایدار و تحقق بخشید و فوتبال ساحلی ایران هویت ملی و بین المللی پیدا کرد. به طوری که میزبان رویدادهای بین المللی شدیم. همچنین دارای مدرس بین المللی در رشته فوتبال ساحلی هستیم.
وی در ادامه بیان کرد: در حال حاضر فوتبال ساحلی کشور دارای ظرفیت بالا از نظر تکنیک و تاکتیک است. از شما می‌خواهم توانایی تان را در مسابقات جام جهانی به رخ همه بکشانید و تمرکزتان را برای یک حضور قدرتمند به نمایش بگذارید ، چرا که بهترین‌های دنیا در این مسابقات حضور دارند.
رئیس سازمان تیم‌های ملی در پايان با  کادر فنی تیم ملی فوتبال ساحلی در ارتباط با شرايط فني تيم و بازيكنان صحبت کرد و براي تيم ملی فوتبال ساحلی در مسابقات جام جهانی آرزوي موفقيت كرد.
گفتنی است، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در گروه B با تیم های مکزیک، ایتالیا و نیجریه همگروه است. این رقابت‌ها از ۷ تا ۱۷ اردیبهشت ماه در باهاما برگزار می‌شود.
تیم ملی فوتبال ساحلی بعدازظهر امروز با اتوبوس اختصاصی تیم ملی راهی فرودگاه امام خمینی (ره) می‌شود.

نظرات

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.