نتیجه پر گل رقابت تیم ملی بانوان ایران با سوریه

۱۳۹۶/۰۱/۲۲
نتیجه پر گل رقابت تیم ملی بانوان ایران با سوریه

به گزارش وبسایت رسمی تیم ملی، شاگردان آزمون موفق شدند سوریه را با نتیجه پرگل ۱۲ بر صفر شکست دهند.

ملی پوشان فوتبال کشورمان در آخرین دیدار از مرحله مقدماتی جام ملتهای بانوان آسیا از ساعت ۱۲:۳۰ به مصاف سوریه رفتند و توانستند این تیم را با نتیجه پرگل ۱۲ بر صفر شکست دهند.

گل‌های این دیدار را شقایق روزبهان در دقیقه ۱۵، سارا قمی (۱گل) در دقایق ۹۱، فاطمه قاسمی در دقیقه ۶۸، زهرا قنبری (۴ گل) در دقایق ۳ و ۳۴ ، ۷۲، ۸۹  و سارا ظهرابی نیا ( ۵ گل) در دقایق ۱۳، ۲۶، ۴۵ و ۸۸ و ۵۹ به ثمر رساندند.

سیا ومی به عنوان داور وسط و فانگ یان و هونگ کوم به عنوان کمک های اول و دوم این دیدار را قضاوت کردند. ریا هیانگ از کره  شمالی داور چهارم این دیدار بود.همچنین امیلی لاو از هنگ کنگ به عنوان نماینده ای اف سی و جاکوبی هورفورد از  استرالیا به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور داشتند.

تیم ملی ایران با ترکیب فاطمه عادلی (فاطمه قاسمی دقیقه ۴۶)، كويستان خسروی، زهرا قنبری، سارا ظهرابی، وحیده ایثاری (زهرا حاتم نژاد دقیقه ۸۳)، سارا قمی ، صفورا جعفری (مقرب زاد حسینعلی دقیقه ۶۷)، كوثر كمالی، شقایق روزبهان، الهام فرهمند  و مریم یکتایی بازیکنانی هستند که امروز از سوی آزمون برای این مسابقه به میدان رفت.

لازم به توضیح است، با توجه به اینکه این دیدار در شرایط آب و هوایی گرم انجام شد، طبق دستورالعمل فیفا برای حفظ سلامتی و سطح عملکرد بازیکنان، داور در نیمه اول در دقیقه ۳۰ و در نیمه دوم در دقیقه ۷۰ بازی را متوقف کرد تا بازیکنان از آب استفاده کنند تا در اثر گرما دچار آسیب نشوند.

نظرات

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.