طرح اتوبوس تیم ملی فوتبال کشورمان انتخاب شد

۱۳۹۵/۱۲/۲۴
طرح اتوبوس تیم ملی فوتبال کشورمان انتخاب شد

به گزارش وبسایت رسمی تیم ملی، طرح اتوبوس تیم ملی نهایی شد.

ماه‌ها پیش طرح و ایده داشتن اتوبوس تیم ملی با طرحی در شأن تیم ملی استارت خورد. رایزنی‌ها با شرکت‌های مختلف اتوبوس‌سازی آغاز شد و در نتیجه اتوبوسی با امکانات ویژه برای تیم ملی خریداری شد. اما طبیعتا این یک اتوبوس ساده نبود و نیاز به طرحی در خور برند محبوب ایران  داشت.  در نهایت باشگاه هواداران فوتبال ملی برای انتخاب طرح مناسب کار فراخوان خود را آغاز کرد. استقبال از این فراخوان در حدی بود که تاریخ ارسال طرح‌ها تمدید شد و سیل طرح‌های هموطنان و حامیان تیم ملی کار را برای انتخاب طرح مناسب سخت کرد. در روزهای اخیر کارشناسان زیادی طرح‌ها را بررسی کردند و از میان بیش از ۲۰۰ طرح ارسالی،  یک طرح که سه یوز ایرانی را در قالب پرچم ایران درآمده به عنوان طرح برتر انتخاب شد. گفتنی است، این اتوبوس پلاک شده و به زودی از آن رونمایی خواهد شد.

در ادامه مصاحبه محمدرضا ساکت، رئیس سازمان تیم‌های ملی در رابطه با این موضوع را بخوانید:
«پس از تلاشهای فراوان و با مشارکت شرکت فناپ، اتوبوس تیم ملی پلاک گذاری شد و از این پس در اختیار تیم ملی فدراسیون فوتبال خواهد بود. سازمان تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال با مشارکت شرکت فناپ از مرداد ماه ۱۳۹۵ اقدام به مذاکراه با نمایندگی شرکت‌های بین المللی در این زمینه کرد و پس از ۴ ماه تلاش در این خصوص، اتوبوس تیم ملی در اختیارمان قرار گرفت و در نهایت اقدامات مربوط به پلاک گذاری صورت گرفت.
وی در ادامه بیان کرد: در واقع با همکاری شرکت فناپ، با نماینده شرکت اسکانیا در ایران (شرکت عقاب افشان) جهت ساخت یک دستگاه اتوبوس مدل درسا به طور ویژه در اختیار تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال قرار گرفت.
یک دستگاه اتوبوس اسکانیا دو محوره تیپ درسا مدل ۱۳۹۵با مانیتور ۱۰اینچ و هدفون برای هریک از صندلی‌ها به تفکیک، با ظرفیت ۳۸نفر و طول ۱۳متر با امکاناتی از جمله یخچال و قهوه جوش از مشخصات این دستگاه است که سازمان تیم های ملی فدراسیون و مجموعه فدراسیون فوتبال با تلاش های فراوان و با همکاری شرکت فناپ برای بازیکنان و کادر اجرایی تیم های ملی در نظر گرفت.
ساکت در پایان درباره طرح انتخابی اتوبوس تیم ملی گفت: طی فراخوانی و پس از ارسال بیش از دویست طرح  از سوی طراحان و علاقمندان، هیات کارشناسی که با حضور سه نفر از اساتید حوزه هنر، گرافیک و طراحی تشکیل و در نهایت طرح اتوبوس تیم ملی تائید و نهایی شد.»

نظرات

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.