قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در آسیا

۱۳۹۵/۱۲/۲۱
قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در آسیا

به گزارش وبسایت رسمی تیم ملی، فینال رقابت‌های قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا (مالزی- ۲۰۱۷) و انتخابی جام جهانی باهاما با پیروزی پرگل ۷ بر ۲  ملی پوشان کشورمان برابر امارات به پایان رسید.

رقابت‌های قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا و انتخابی جام جهانی از ۱۴ اسفند آغاز و امروز (۲۱ اسفندماه) با دیدارهای رده بندی و فینال مسابقات پیگیری شد تا تکلیف تیم های اول تا سوم این رقابت‌ها مشخص شود.

در دیدار فینال قهرمانی آسیا تیم های ملی ایران و امارات به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار در نهایت ملی پوشان کشورمان با ارائه یک بازی پرقدرت و یک‌طرفه موفق شدند با نتیجه ۷ بر دو تیم ملی امارات را شکست دهند و عنوان قهرمانی آسیا را کسب کنند.

در این دیدار برای تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان مسلم مسیگر (۲ گل)، محمدعلی مختاری (۲گل) ، پیمان حسینی، امیرحسین اکبری و سیدعلی ناظم گلزنی کردند.

گفتنی است تیم های ملی امارات و ژاپن با ۲ عنوان قهرمانی آسیا پرافتخارترین تیم‌های آسیا بشمار می روند و ساحلی بازان ایران که در رنکینگ اول آسیا قرار دارد با شکست هر دو تیم ژاپن و امارات ؛ دومین قهرمانی خود در آسیا را بدست آوردند.

لازم به ذکر است در دیدار رده بندی تیم های ملی ژاپن و لبنان به مصاف یکدیگر رفتند تا و پیروزی ۶ بر ۳ ژاپن، این تیم به عنوان آخرین سهمیه از قاره آسیا جواز حضور در جام جهانی باهاما را دریافت کرد.

نظرات

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.